Specializovaný prodej
Specializovaný prodej Specializovaný prodej

DODACÍ A DOPRAVNÍ PODMÍNKY

 1. Osobní převzetí - pouze po dohodě v Plzni a to vše zdarma.
 2. Pro dopravu jsou využity tyto dopravní společnosti Česká pošta a IN TIME.
 3. Česká pošta - Balík do ruky, cena 150 Kč i s DPH, dobírkový poplatek 19 Kč i s DPH. 
 4. IN TIME (donáška do domu), cena do 300 Kč a hmotnosti do 30kg 109 Kč i s DPH, při objednávce od 300Kč a hmotnosti do 30kg cena 96,8 Kč i s DPH, dobírkový poplatek 19 Kč i s DPH.
 5. provozovatel e-shopu neposkytuje osobním odběr zboží a nemá žádnou provozovnu - nákup je možný jen přes e-shop.
 • na e-shopu probíhá podle partnerských dat pravidelná aktualizace zboží, proto je uveden datum platnosti cen, ale je možné že některé ceny i po aktualizaci zůstávají stejné.
 • Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně písemně oznámit přepravci samotnému i prodávajícímu.
 • Všechny ceny před slevou platí pokud zákazník chce zboží od dodavatele osobně předvést popř. udělat komplexní školení na obsluhu výrobku. Tuto službu nabízí jen náš dodavatel.
 • Provozovatel e-shopu neposkytuje osobním odběr zboží a nemá žádnou provozovnu - nákup je možný jen přes e-shop. E-shop pouze zprostředkovává prodej zboží. Provozovatel obchodu není přímý dodavatel zboží. Dodavatelem zboží je ALIGERO, s.r.o. Rolní 155/60  322 00 Plzeň Radčice, Spojení: tel./ fax: 373395067 – prodejna, aligero@srouby-aligero.cz
  1. na e-shopu probíhá podle partnerských dat pravidelná aktualizace zboží, proto je uveden datum platnosti cen, ale je možné že některé ceny i po aktualizaci zůstávají stejné.
  2. Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně písemně oznámit přepravci samotnému i prodávajícímu.
  3. Všechny ceny na webu jsou uváděny i s DPH.
  4. Do ostatních států dodáváme jen na přání a po předchozí domluvě. Aktuální cenu dopravy a celkovou cenu dodávky Vám sdělíme na požádání